1. Sama tylko łechtaczka zawiera dwa razy więcej zakończeń nerwowych niż cały penis.

2. Każdego dnia odbywa się na świecie ponad 100 milionów stosunków płciowych. Kiedy to czytasz – 70 000 par uprawia seks.

>>> POZNAJ REALNE OSOBY I UMÓW SIĘ NA RANDKĘ LUB SEX! WEJDŹ! <<<

3. Około 25% par w wieku powyżej 75 lat jest nadal aktywnych seksualnie. Zapewne to Ci, którzy przez całe życie dbali o kondycję fizyczną, zatem do dzieła.

4. Kobiety, które regularnie uprawiają seks i czerpią z niego przyjemność mogą liczyć na to, że ich włosy będą bardziej lśniące, a skóra nabędzie blasku. Wszystko to dzięki estrogenowi, którego produkcja wzrasta w organizmie podczas seksu.

5. Ponad połowa mężczyzn na świecie twierdzi, że ich penis jest za mały. W tym samym czasie 85% kobiet jest całkowicie zadowolonych z rozmiarów penisa partnera. Powiedz to swojemu partnerowi. Niech się nie martwi.

6. Szacuje się, że przeciętny mężczyzna produkuje w trakcie swojego życia prawie 53 litry spermy. WOW.

7. Kobiety dużo łatwiej i szybciej osiągają orgazm tuż przed menstruacją lub w jej trakcie. Z drugiej strony około 70% mężczyzn wzbrania się lub odmawia seksu w tym czasie. Pewnie nie wiedzą, że orgazm to świetny środek przeciwbólowy. I dużo zdrowszy niż tabletka.

>>> POZNAJ REALNE OSOBY I UMÓW SIĘ NA RANDKĘ LUB SEX! WEJDŹ! <<<

8. 70% mężczyzn będących w związkach zawsze ma orgazm ze swoją partnerką. Jednocześnie tylko 29% kobiet deklaruje to samo. Wiele jest tu do poprawy.

9. Do masturbacji przyznaje się 94% mężczyzn i 80% kobiet. Oczywiście anonimowo.

10. Okazuje się, że kobiety z lepszym wykształceniem są bardziej skore do inicjowania seksu oralnego – większa wiedza to większa świadomość i otwartość. A to wszystko razem – jeszcze więcej radości z seksu.