Wróć     Zaloguj     Zarejestruj     Strefa VOD

Rozmowy o seksie – jak rozmawiać o nowych pozycjach seksualnych

2 lut 2021, 03:32:09

Rozmowy o seksie – dlaczego warto rozmawiać o swojej seksualności?

Często odpowiedź na pytania jest znacznie mniej skomplikowana, niż sobie wyobrażamy. Wyobrażenie Twojej dziewczyny o seksie nie zostało zrujnowane, po prostu nie miała żadnych doświadczeń poza seksem misjonarskim i nie jest jeszcze świadoma tego, co może robić w łóżku. Potrzebuje kogoś, kto pokaże jej, jak to się robi i zaprezentuje jej cały wachlarz przyjemności, jakich może dostarczyć seks.

>>> POZNAJ REALNE OSOBY I UMÓW SIĘ NA RANDKĘ LUB SEX! WEJDŹ! <<<

Jak rozmawiać o seksie z kobietami?

Wiele kobiet dorasta w przekonaniu, że masturbacja jest tematem tabu i czymś, co robią jedynie chłopcy. Nie myślą o odkrywaniu własnego ciała ani nadawaniu priorytetu własnej przyjemności podczas seksu. Jeśli zawsze uprawialiście seks w pozycji misjonarskiej, a Ty nigdy nie wspomniałeś, że chciałbyś spróbować innych rzeczy, prawdopodobnie ona myśli, że tego właśnie chcesz.

Jesteście razem od dwóch lat. Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby owijać w bawełnę. Ludzie znacznie lepiej reagują na słowa wypowiedziane wprost niż zawiłe wskazówki i podpowiedzi. Powiedz jej, że chcesz wypróbować nowe pozycje seksualne. Podkreśl, że chcesz sprawić jej przyjemność i myślisz, że próbowanie nowych rzeczy będzie przyjemne dla was obojga. Nie musisz rozpoczynać tej rozmowy, gdy akurat leżysz na niej w łóżku. Zacznij temat w niedzielę rano, kiedy będziecie pić kawę. Rozmawiaj swobodnie, ale mów wprost o tym, czego pragniesz.

Zmiany życia seksualnego – wyzwolenie swojej seksualnej energii

Jeśli chcesz zmienić swoje życie seksualne, musisz być bardziej pewny siebie w sypialni. Kiedy będziesz jej mówił, w jakiej chciałbyś się ustawić pozycji, poprowadź jej ciało rękami, pomóż jej, żeby nie poczuła się niepewnie. Na początek możecie po prostu zamienić się miejscami. Możesz też położyć jej nogi na swoich ramionach lub klęknąć za nią i zrobić to na pieska. Bądź cierpliwy i zachowaj poczucie humoru, jeśli na początku pozycje będą wydawać się niewygodne. Zapytaj ją, co jej pasuje, a co nie. Mam nadzieję, że wkrótce odnajdziecie swój własny rytm i będziesz mieć bardziej satysfakcjonujące życie seksualne ze swoją dziewczyną.

>>> POZNAJ REALNE OSOBY I UMÓW SIĘ NA RANDKĘ LUB SEX! WEJDŹ! <<<

Warto też pamiętać, że w przypadku niektórych sytuacji warto jest się zwrócić po pomoc profesjonalistów. Na niektóre pytania pomoże nam odpowiedzieć psycholog, dzięki czemu łatwiej będzie nam zrozumieć zarówno swoje potrzeby, jak też potrzeby naszego partnera.