Wróć     Zaloguj     Zarejestruj     Strefa VOD

Portal PruderyDate.com jest na sprzedaż!

Portal PruderyDate.com powstał w celu sprzedaży. Właściwie skrypt portalu miał być na sprzedaż ale w formie testów link do portalu został udostepniony w sieci w celu testów na prawdziwych użytkownikach aby sprawdzić czy wszystko działa.

Jak się okazało wszystko działało bez zarzutu do tego stopnia, że ludzie zaczęli zakładać swoje konta, kupować abonamenty i poznawać inne osoby ze strony. Portal zaczął działać. Ale niestety bez reklamy długo ta sytuacja nie potrwa. Pomimo bardzo dobrych wyników wejść unikalnych użytkowników, stałego powrotu użytkowników i czasu spędzanego na stronie, średnio powyżej 7-10 minut na użytkonika podczas jednego wejścia, to potrzebna jest reklama aby portal zaczął żyć pełną mocą i przynosił krociowe zyski oraz łączył i pozwalał poznawać się realnym osobom dzięki czemu stanie się sporą konkurencją dla wiodących portali w kraju.

Portal PruderyDate.com jest bardzo dobrze napisany w języku YII, ma nowoczesną szatę graficzną, wszystkie potrzebne funkcje, zabezpieczenia i doskonałą wygodną, intuicyjną wersje mobilną. Nadszedł czas aby ktoś inny zaopiekował się portalem, wykorzystał jego potencjał i rozwijał go dalej. W tej chwili portal systematycznie przynosi dochody. Ale może zarabiać bardzo dużo i doskonale sprawować swoją funkcję jaką jest dawanie ludziom możliwości poznawania innych osób w celu jakiego szukają.Zakup portalu

Na sprzedaż jest domena PruderyDate.com, cały portal, na którym właśnie jesteś, dokładnie wszystko co widzisz. Musisz posiadać jedynie swój serwer oraz konto na portalu HotPay.pl do odbierania płatności. Cena całego portalu, czyli oddanie wszelkich praw do niego, to 15000 złotych (do negocjacji). Sam skrypt portalu to koszt 3500 złotych. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, po którym staniesz się jedynym właścicielem portalu, kliknij poniższy przycisk i skontaktuj się z nami.

Zostań inwestorem

Zainwestuj w PruderyDate.com i zarabiaj nic nie robiąc! Szukamy inwestorów w celu rozwinięcia sieci reklamowej portalu. W zamian za inwestycję finansową w portaloferujemy od 30 do 50% udziału w zyskach ze strony. Udział w zyskach uzależniony jest od zainwestowanej kwoty. Skontaktuj sie z nami w celu szczegółowych informacji.